EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW – świętuj razem z nami!

W ramach obchodów EDJ do 800 milionów Europejczyków z 47 państw kierowany jest apel o podejmowanie nauki większej liczby języków. Przedstawiciele naszej społeczności szkolnej w ramach promowania wielojęzyczności organizują w tym roku warsztaty językowe.  Do udziału w nich zapraszamy przedstawicieli klas drugich27.09.2021 będziemy uczyć się języka hiszpańskiego, włoskiego, ukraińskiego, portugalskiego i mongolskiego. Przewidziane są również konkury i potyczki językowe. Tematem przewodnim tegorocznych warsztatów językowych jest wzajemny wpływ języków na siebie. O tym co z tego wynika dowiecie  się podczas spotkania z lektorem języka angielskiego z Wyższej Szkoły w Głogowie Panią Małgorzatą Komorowską.