Nasze Talenty – JULIA STANISZCZAK, uczennica klasy 2a.

„Ucha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie – w muzyce ja”.

Julia jest uzdolniona muzycznie.  Lubi śpiewać i gra na fortepianie. Jej talent muzyczny został wielokrotnie doceniony na konkursach muzycznych. Julia zajęła 1 miejsce w XIX Regionalnym Przeglądzie Piosenki i Tańca w Gaworzycach w 2018 roku oraz 5 miejsce i złotą rączkę w Konkursie Pianistycznych o złotą rączkę w Świdnicy w 2013 roku i 2 miejsce  w tym samym konkursie w 2014 roku. Do swoich sukcesów Julia może zaliczyć także 1 miejsce w XI Szkolnym Konkursie „Muzyczne Figle” (grała w nim na fortepianie) w 2016 roku, wyróżnienie w XII Szkolnym Bachowskim Konkursie Pianistycznym w 2014 roku oraz wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Oławie w 2016 roku. Niezmienną pasją Juli jest śpiew.

 

 

 

 

Dodaj komentarz