Nasze Talenty – MARIA WAJMAN – uczennica klasy 3j.

Pasją Marysi jest malarstwo i rysunek. Od trzech lat bierze udział w zajęciach z rysunku w akademii Avatar w Legnicy. Tam rozwija swoją pasję artystyczną. Od dłuższego czasu  Marysia interesuję się również fotografią. Według niej zdjęcia mogą z powodzeniem rywalizować z tradycyjnymi obrazami malowanymi na płótnie, grafikami czy rysunkami.  Dzięki swoim zdjęciom Marysia  może wyrazić ulotne chwile, ludzkie emocje i uczucia, wydobyć i pokazać to czego nie widać i to co nieraz jest głęboko ukryte. „Fotografowanie to umiejętność znalezienia  czegoś niezwykłego w zwykłych miejscach. Lubię robić zdjęcia artystyczne, zdjęcia przyrody, architektury oraz  moich bliskich i przyjaciół . Sprawia mi to ogromną przyjemność”. Mam nadzieję, że spodoba Wam się moja twórczość , cieszę się, że mogłam się z Wami nią podzielić. 

 

 

Dodaj komentarz