Nasze Talenty – Aleksandra Kościelniak, uczennica klasy 3h!

Pasją Oli jest pływanie. Ten ogromny sukces Oli to wynik jej ciężkiej pracy, którą zaczyna codziennie o 6 rano i kontynuuje późnym popołudniem po zajęciach lekcyjnych.

Ola od kilku lat trenuje pod pilnym okiem trenera Andrzeja Pakuły w klubie UKS Shark Rudna, gdzie każdego dnia spędza 5 godzin w wodzie i siłowni. Ola zdobyła do tej pory 178 medalikilka statuetek Najlepszej Zawodniczki. Swoje sukcesy odnosiła zarówno w Polsce jak i w Niemczech, gdzie trenowała dwa lata.

Rywalizując w Finale OPEN z najlepszymi grzbiecistkami tj. z Alicją Tchórz – tegoroczną Mistrzynią Europy czy innymi rekordzistkami Polski a nawet uczestniczkami Igrzysk Olimpijskich w Tokio, Ola wywalczyła w swojej kategorii Młodzieżowców 19-23 lat na dystansie 50,100 i 200 m w stylu grzbietowym trzy brązowe medale. Dodatkowo trzykrotnie poprawiła swoje rekordy życiowe.

W tym roku w Bydgoszczy podczas Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat  zdobyła aż 3 medale!

Ten ogromny sukces Oli to wynik jej ciężkiej pracy, którą zaczyna codziennie o 6 rano i kontynuuje późnym popołudniem po zajęciach lekcyjnych.

 

Dodaj komentarz