Dwójkowe Spotkanie z dr Jackiem Jazy!

15 grudnia br. uczniowie klas 3c oraz 2c, wraz z Panią profesor Małgorzatą Zajączkowską i Panią profesor Beatą Paw-Podgórzak uczestniczyły w spotkaniu z Panem dr psychiatrą Jackiem Jazy, absolwentem naszej szkoły. Celem spotkania było zgłębienia wiedzy na temat studiów medycznych, pracy psychiatry. 
 
Spotkanie zaczęło się od krótkiego wywiadu, który nasze Panie nauczycielki przeprowadziły z gościem. Mogliśmy usłyszeć wspomnienia doktora z jego czasów nauki, jak wyglądała szkoła oraz jak wspomina nauczycieli. Następnym punktem spotkania był również wywiad, tym razem przeprowadzony przez Nasze koleżanki z klasy 2c, Zuzannę Kruczkowską i Zofię Świerzowską. W tej części więcej się dowiedzieliśmy na temat studiów medycznych, jak i psychiatrycznych. Ostatnim punktem spotkania była otwarta rozmowa, gdzie uczniowie mogli zadawać pytania. Dowiedzieliśmy się dużo na temat pracy psychiatry, ale także na temat samej psychologii. 
 
Wizyta ta pomogła uczniom klas biologiczno-chemicznych w popatrzeniu na dalsze losy ich edukacji oraz pokazała Nam, jak trudny jest zawód lekarza.
 
 

Dodaj komentarz